Ostatnia aktualizacja:

Irlandia zezwoliła na medyczną marihuanę!

Michał

Irlandia okazała się kolejnym krajem, gdzie zezwolono na zastosowanie preparatów medycznych na bazie marihuany. W tej chwili na rynku znajdziemy mnóstwo specyfików pomagających w różnych dolegliwościach. Marihuana stała się zatem składnikiem kremów, olejów, syropów, maści i wszystkiego, dzięki czemu możemy żyć dłużej i cieszyć się dobrym zdrowiem. Preparaty z marihuany działać mogą nie tylko na odbudowę i poprawę kondycji narządów wewnętrznych, ale również na naszą skórę. Staje się ona bardziej sprężysta, ubywa zmarszczek i przybywa koloru. 

Kolekcjonuj ziarna marihuany - to może być hobby!

Zdrowym snobizmem wśród wszystkich zwolenników zdrowego życia stało się kolekcjonowanie nasion marihuany. O ile kiedyś te specyfiki było trudno dostępne i trzeba było sprowadzać je z zagranicy, o tyle dzisiaj działają liczne sklepy internetowe, gdzie bez problemu kupić można ziarenka. Przechowywać je można we własnym zakresie lub wymieniać się nimi z innymi pasjonatami tego zjawiska. Ziarenka kupujemy na sztuki, a nie na wagę.

Czy inne kraje pójdą w ślad za Irlandią?

Można się tego spodziewać. Statystyki i badania jasno pokazują, że ponad 75% lekarzy na całym świecie poleca korzystanie z produktów medycznych na bazie marihuany. Zastępują one tym samym wiele tradycyjnych środków farmakologicznych, nie do końca bezpiecznych dla wszystkich narządów. Tak to już jest, że produkt typowo chemiczny na jedną rzecz pomoże, a na drugą zaszkodzi. Na szczęście, w przypadku preparatów na bazie marihuany, nie ma z tym problemu.